Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ
Добридень, шановний Клієнт!

Компанії Ефект
Ми вітаємо Вас і Вашу компанію з Новим роком!

Ми дуже цінуємо, що Ви наш клієнт.

Ми існуємо, щоб допомагати Вам робити Ваш бізнес все більш ефективним завдяки присутності в мережі Інтернет, і всі наші продукти створені для Вас. 

За минулий 2018 рік ми:

Додали на сайти наших клієнтів більше 70 000 сторінок і фотографій.

Допомогли отримати нашим клієнтам більше 3000 топових позицій на першій сторінці в Google - і це тільки в пошуковій видачі без урахування Контекстної Реклами.

Забезпечили безперебійною роботою всі сайти на нашому обслуговуванні протягом усього 2018 року.

Ті, хто коли-небудь користувалися послугами інших Хостинг-Компаній знають, що Uptime 99,99% вважається ознакою високої якості хостинг послуг. При цьому, 99,99% Uptime - це більше 7-ми годин сумарного простою щомісяця або більше 86 годин простою в рік!

Uptime - час, протягом якого сервера справно працюють. Up - піднятий, працює, time - час.

У нашому випадку, що для нас зазвичай, протягом усього 2018 року, наші сервера обслуговували Ваш сайт без єдиної секунди простою!


Домоглися найкращої швидкості роботи для Ваших сайтів. Наш хостинг в порівнянні з більшістю найбільш популярних хостингів має час відгуку в 10 разів швидше, а швидкість віддачі сайтів вище більш ніж в два рази. Завдяки цьому відвідувачі Ваших сайтів отримують більше користі від них і набагато швидше знаходять потрібну їм інформацію.

Випустили нову послугу «HTTPS протокол», яка розроблена так, що кожен клієнт, у якого вона встановлена, може бути спокійний про безпеку свого сайту та його відповідність вимогам Google протягом усього часу співробітництва.

Протягом усього 2018 року жоден з сайтів на обслуговуванні не був зламаний або заражений вірусами

Як і повинно бути, за підсумками 2018 роки ми маємо велику кількість вдячних Клієнтів, які отримують користь від присутності в Інтернет і задоволені співпрацею з нами. Більше 300 Клієнтів щомісяця цього року збільшували свої бюджети присутності в Інтернет. Деякі з Клієнтів тимчасово припинили деякі види просування пояснюючи це тим, що "вже все продали і потрібно дочекатися нових поставок" і дякують нам. Так і має бути! І якщо у Вас ще немає таких результатів - нам варто попрацювати, щоб цього досягти!

Клієнт це той, заради кого працює вся наша команда. І ми з гордістю робимо цю роботу для Вас і вдячні за те, що Ви довіряєте нам. Ми вдячні за Ваші замовлення, за Ваші дзвінки, за Ваші відгуки про нашу роботу.

У 2019 ми плануємо випуск ще більшої кількості корисних продуктів, серед яких «Модуль зворотного зв'язку». Він допоможе отримувати більше дзвінків з Сайту і точніше визначати ефективність сайту, а також спостерігати за зростанням ефективності при впровадженні інших корисних інструментів.

Ми продовжуємо працювати, щоб робити Вашу присутність в Інтернет все більше і більше ефективною!

З наступаючим новим роком Вас дорогий Клієнт! Успіхів і процвітання Вам!

З повагою,
команда Компанії Ефект.


Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин