Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

04.06.2015

Ще швидше і надійніше!

Для забезпечення максимальної безпеки, стабільності і швидкості роботи сайтів, в травні 2015 року, ми перенесли всі сайти, розроблені нами, на нове обладнання.

Характеристики нового обладнання, де вже розміщені сайти наших Клієнтів:

Опис сервера

купить сайт киев
Сервер в процессе настройки

Процесори:
одночасно працює 2 процесора Intel Xenon E5-2620v2 (2x15M Canche, 2x2, 10 GHz), здійснюючи обчислення в 24 паралельні потоки.

Оперативна пам'ять:
64 Гб 1600MHz DDR3 ECC reg. з механізмом контролю та виправлення помилок.

Система зберігання данних:
RAID-10 масив, на базі 2 SSD, 6 HDD і LSI MegaRAID 9271-8i, з батареєю (суперконденсатор) на випадок аварії блоку живлення. RAID забезпечує паралельну роботу дисків для підвищення швидкості і дворазового дублювання інформації (на випадок аварії диска. Використання SSD дисків обходиться дорого, але дає додатковий приріст продуктивності. Забезпечено механізм "гарячої" заміни жорстких дисків без зупинки роботи.

Це дороге (порівняно з ціною нового автомобіля), швидке і надійне обладнання, яке ми використовуємо лише для того, щоб забезпечити максимальні швидкість і надійність роботи сайтів наших Клієнтів.

Завдяки особливостям нашої технології створення сайтів, обраному техмайданчику і цьому обладнанню, ми знаємо точно - сайти, розроблені нашою компанією, найшвидші в Україні!

Технічний майданчик

Вибираючи технічний майданчик, ми мали два головні критерії: надійність і швидкість доступу. Максимальна швидкість доступу для українських користувачів може бути забезпечена тільки на українських майданчиках. Рішення було прийнято на користь технічного майданчика компанії "Об'єднані Мережі України".

Майданчик відповідає стандарту Tier 3 (найвищий стандарт надійності з доступних на сьогодні в Україні) і показала відмінні результати за підсумками тестування інтернет-каналів.

Прагнемо бути кращими для Вас!