Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Просування сайту

Просування сайтуСайт, про який ніхто нічого не знає, прибутку не принесе. Сайт повинен легко знаходитися в пошукових системах по ключових запитах. Для цього необхідно провести ряд заходів щодо просування сайту.

До нас часто звертаються компанії, сайт яких неможливо знайти навіть за точною назвою. Про ключові запити за профілем діяльності, як Ви розумієте, мови взагалі бути не може.

Для кожного нашого сайту ми робимо базове просування в Інтернет. Це просування дозволяє вивести сайт на конкурентні позиції і, відповідно, забезпечить потік потенційних клієнтів. Це просування вже закладено у вартість створення сайту, тому Вам не доведеться витрачати додаткові кошти.

Базове просування включає в себе:

  • Пошукову оптимізацію кожної сторінки сайту;
  • Пошукову оптимізацію кожного зображення на сайті;
  • Додавання сайту в усі значимі пошукові системи (Google, Яндекс і так далі);
  • Додавання сайту до рейтингу bigmir.net, i.ua або Яндекс та встановлення лічильника відвідувань на кожній сторінці сайту.

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин