Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Замовити сайт

Кожен пакет містить усі необхідні послуги - від реєстрації домену до розміщення готового сайту в Інтернет і його Базового Просування. Прихованих платежів немає, ми виконуємо всі послуги "під ключ". У всіх пакетах передбачено зручне Обслуговування Сайту.

Замовити сайт Ви можете прямо зараз!


Економічні пакети створення сайтів

Сайт «Візитка»
Це оптимальне рішення для тих, кому потрібно розмістити в мережі короткі дані про свою організацію (статутні документи, ціни, перелік послуги і так далі). Завдяки інтернет візитці і контекстній рекламі можна з нуля організувати і запустити рекламну кампанію для будь-якого виду діяльності в дуже стислі терміни.

Сайт Візитка ціна

ПАКЕТ ВІЗИТКА

Терміни створення:
стандартний: 4 робочих дня
терміновий: 1* робочий день


 
замовити сайт

Сайт «Легкий»
У цьому пакеті простий дизайн з типовими елементами. Такий сайт підійде як для бізнесу, так і для приватної особи. Цей сайт унікальний тим, що дозволяє в будь-який момент підключити додаткові можливості - додаткова мовна версія сайту, форми зворотного зв'язку, форми для опитування клієнтів і так далі.

сайт на замовлення

ПАКЕТ ЛЕГКИЙ

Терміни створення:
стандартний: 8 робочих днів
терміновий: 3* робочих дня


 


Рекомендований пакет створення сайту

Сайт «Бізнес»
Це повноцінний сучасний дизайн, доступна ціна, зручна і зрозуміла структура сайту. Це Інтернет рішення підійде для малого та середнього бізнесу. Для того, щоб замовити сайт для організації, потрібно звернутись до наших спеціалістів.

корпоративний сайт на замовлення Київ

ПАКЕТ БІЗНЕС

Терміни створення:
стандартний: 12 робочих днів
терміновий: 5* робочих днів


 


Ексклюзивний пакет створення сайту

Сайт «Іміджевий»
Відсутність будь-яких обмежень у дизайні, у компонуванні, взаємодії з відвідувачем (у межах розумного). Цей сайт підходить для компаній, яким життєво важливо виділятися серед оточуючих.

замовити сайт Київ ціна

ПАКЕТ ІМІДЖЕВИЙ

Терміни створення:
стандартний: 26 робочих днів
терміновий: 13* робочих днів


 

Отримайте консультацію фахівця прямо зараз! 
Ми не дамо Вам витратити гроші даремно!

* На роботи в екстрені терміни діє інша ціна.

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин