Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Корпоративна пошта

Що таке корпоративна пошта

На сьогодняшній день багато компаній користуються безкоштовними поштовими скриньками. Наприклад mail.ru або i.ua. Зрозуміло, що безкоштовна поштова скринька створює не дуже серйозне враження про компанію.

Приклад:
Припустимо, є компанія, яка займається металопластиковими вікнами і називається "Вікна Люкс".
Яка поштова адреса, на Ваш погляд, буде виглядати більш солідно: "oknalux_kiev@mail.ru" або ж адреса "info@oknalux.ua"?

Корпоративна пошта

Корпоративна адреса - це адреса, яка буде лише у Вашої компанії. Якби адресу oknalux.ua належала Вашій компанії, то лише у Вас адреси закінчувалися б на oknalux.ua.

Це дійсно має значення, оскільки Ваша поштова адреса впливає на враження про Вас і про Вашу компанію. А отже, і на рівень продажів та лояльність клієнтів. Звичайно, на продаж та імідж впливають і інші фактори, але чим більше у Вас переваг, чим сильніше Ви виглядаєте на тлі конкурентів, тим краще!

Корпоративна адреса рекламує Ваш сайт і Вашу компанію, навіть якщо Ваші співробітники ведуть особисте листування. Якщо ж Ви користуєтеся безкоштовною поштовою скринькою чи скринькою у провайдера - то Ви рекламуєте когось іншого.

Створити корпоративний e-mail

Якщо Ви хочете створити корпоративну електронну пошту (e-mail), то зробити це дуже просто - Вам потрібно тільки зв'язатися з нашим менеджером і він допоможе Вам у цьому.

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин