Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЦікаві факти про компанію

  • З питань створення та обслуговування сайтів ми працюємо не тільки з Україною. На даний момент у нас є клієнти в Ірландії, Франції, Канаді, Швейцарії, Німеччині та Росії.
  • Наші клієнти знаходяться як у Києві, так і в Київській, Волинській, Дніпропетровській, Рівненській, Одеській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Черкаській, Полтавській, Херсонській, Житомирській, Харківській, Чернігівській, Сумській та Івано-Франківській областях, а також у Криму.
  • На даний момент ми створили більше 5000 сайтів для наших клієнтів - це значить, що ми створили більшу кількість сайтів, ніж будь-яка інша компанія - за нашими даними не тільки в Україні, а й у всьому СНД *!
  • Кожен місяць ми створюємо більше сайтів, ніж будь-яка інша компанія в Україні та СНД. За кількістю створених сайтів ми перевершуємо найбільш великі компанії в 3-4 рази (більшість наших конкурентів робить менше 10 сайтів на місяць).
  • Для наших клієнтів ми наповнили більше 3 мільйонів сторінок і розмістили на них більше зображень 900000.
    Для порівняння: це в 1,5 рази більша кількість сторінок і майже в 3 рази більша кількість зображень, ніж в "Великій радянській енциклопедії".
  • Більше 90% відсотків Наших клієнтів використовують наше Обслуговування.
  • Кожен другий новий клієнт - це клієнт, якому нас порекомендували. Деякі з наших клієнтів порекомендували нас 10 і більше своїх друзів!
  • Наша компанія заснована 1-го березня 2004 року. Кожен рік ми, фактично, вдвічі збільшуємо кількість нових клієнтів, а також кількість персоналу! Компанія починалася все з 3-х людей, а на даний момент ми наближаємося до цифри в 50 співробітників.


* Примітка:
Деякі з наших конкурентів на своїх сайтах заявляють, що зробили приблизно таку ж кількість сайтів, як і ми. Ми перевіряли такі заяви і поки що кожен раз з'ясовувалося, що це неправда :о) Якщо у Вас всеж залишилися якісь питання чи є додаткова інформація, будь ласка зверніться до одного з наших менеджерів.