Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніДе замовити сайт, який буде приносити користь компанії?

Замовити створення сайтуКожен власник компанії знає про те, що сайт потрібен. При цьому, не кожному відомо, де замовити сайт, який буде приносити організації користь.

Буквально кілька років тому на питання «де замовити сайт» більшість відповідали — «у студентів»! Мотив був таким — студент зробить сайт дешево.

І дуже часто юні програмісти дійсно робили те, що обіцяли. Тільки, на жаль, не багато замовників могли оцінити те, що насправді результат виходив не тим, яким повинен був бути. Тобто, сайт начебто є, тільки бізнесу від цього немає ніякої користі.

Секрет у тому, що створення сайту це не тільки програмування та дизайн. Для добре працюючого сайту не достатньо послуг недосвідченого любителя.

Для того, щоб сайт приносив користь, його розробкою повинні займатися досвідчені професіонали.

Деякі бізнесмени після експериментів з неякісними сайтами розчаровувалися в силі Інтернет і відразу робили висновок про те, що сайт — це поганий інструмент для бізнесу. Але були й ті, хто продовжував шукати відповідь на питання «де ж замовити сайт». На жаль, деяким таким бізнесменам радили «знайомого, який займається сайтами недорого». Якщо цей бізнесмен повторював свою помилку і знову обирав любителя, то його знову чекала невдача. Такі замовники міркували так: «якщо вже я два рази витратив гроші і обидва рази даремно, значить замовляти сайт для бізнесу дійсно немає сенсу ...»

Щоб уникнути подібних ситуацій ми і написали цю статтю. Ми щиро прагнемо, щоб кожен, хто ознайомився з цією сторінкою, зробив правильні висновки і точно знав, де замовити сайт для своєї компанії.

Відзначимо головні пункти вимог до тих, хто говорить про те, що вони знають де замовити сайт:

  • Це не повинні бути знайомі та / або аматори — Ваш час коштує набагато більше грошей. Ви втратите час і зекономлена сума не зможе це компенсувати.
  • Не починайте співпрацю з тими, хто не укладає договорів і не бере на себе юридичну відповідальність.
  • Працюйте тільки з тими компаніями, які надають тривалу гарантію на свої роботи.
  • Не звертайтесь до тих, хто обіцяє Вам перші місця в пошукових системах — це шахраї.

Це всього лише кілька правил, яких потрібно дотримуватись вирішуючи питання, де замовити сайт. Головне — не поспішати і оцінювати потенційних підрядників не тільки за ціною, а й за кількістю успішно завершених проектів.

Звертайтеся до професіоналів і питання «де замовити сайт в Україні» буде вирішено назавжди!

Ми будемо продовжувати розміщувати корисну інформацію на нашому сайті. Якщо Вас цікавлять якісь конкретні теми — пишіть нам.