Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Хостинг - трохи докладніше

Хостинг для сайтуУявіть сейф. У цьому сейфі зберігається один з найбільш секретних інструментів для Вашого бізнесу. Уявіть, що біля сейфа чергує охоронець і, при необхідності, він вводить код, дістає потрібну інформацію і передає її тому, хто її запросив.

Нагадаю - в сейфі дуже важливий інструмент бізнесу.

Тепер уявімо що станеться, якщо сейф або охоронець працюватимуть не постійно, а час від часу. Тобто, якщо сейф буде дешевим або вироблений компанією, якій не можна довіряти, є ризик того, що секрет Вашої компанії легко отримати - сейф можна з легкістю зламати та викрасти все необхідне.

Проводимо аналогію з хостингом - якщо він не надійний, або підозріло дешевий - це говорить про те, що є ризик втратити сайт - його можуть зламати, сайт можуть заразити вірусом і, на жаль, ви можете просто його втратити - більшість хостингових компаній не гарантують Вам збереження даних - вони просто дають вам "ключі".

<< Назад

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин