Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніНаші сайти мобільні

Згідно з дослідженнями GfK Ukraine, 30% користувачів Інтернет заходять в мережу з мобільних пристроїв. При цьому кожен десятий українець користується смартфоном. На думку експертів, причина зростання інтересу до мобільного Інтернету зрозуміла: він стає доступнішим.

Фахівці «Компанії Ефект» проводять регулярний аналіз умов ринку і користувачів Інтернет-середовища. Всі сайти, які виробляє наша Компанія відповідають високим стандартам якості і враховують різноманітність екранних дозволів і кінцевих пристроїв користувача.

замовити web сайт недорого

Більше 50% користувачів йдуть зі сторінки, не дочекавшись завантаження інформації!

Висока швидкість завантаження веб-сайту - один з головних стандартів «Компанії Ефект».

За даними тих же досліджень, близько 30% користувачів називають складність роботи з навігацією по сайту головною проблемою мобільного Інтернету.

Сайти, створені в нашій компанії, тестуються під різні системи і браузери: інформація читабельна, на сайті легко орієнтуватися - відвідувач завжди отримує ту інформацію, яку він шукав на Вашому ресурсі.

Створюючи сайт за технологією «Компанії Ефект», Ви впевнені, що всі Ваші відвідувачі побачать інформацію - незважаючи на те, які пристрої вони використовують!