Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Сайт під ключ — наскільки це реально?

Сайт під ключСучасний бізнес передбачає постійну оптимізацію продуктів з метою підвищення їх конкурентоспроможності. Також значну роль в просуванні бізнесу відіграє відповідність послуг або товарів запитам клієнтів. Тому для того, щоб показати високий рівень свого продукту, слід подбати не тільки про якість, але також і про його презентації. Гідно впоратися з цим завданням вам може допомогти сайт під ключ.

На сьогоднішній день одним з основних способів просування для компаній є саме Інтернет. З цієї причини потрібно досить грамотно підійти до того, як представити себе в мережі і кому довірити створення сайту для своєї компанії. Розробка сайту може відбуватися по-різному. Це означає, що можна замовляти послуги, які направлені на доопрацювання сайту або його створення, а можна створити сайт під ключ і не мати зайвого клопоту. Сайт під ключ — це послуга, результатом якої стане повністю готовий для роботи сайт.

Вигідно замовити сайт під ключ можна в компанії «Ефект».

Що ж включає в себе дане поняття?

В першу чергу це концепція, тобто ядро і основна ідея бізнесу, а також самого сайту. Слід чітко сформулювати, що саме Ви б хотіли донести своїм сайтом і який результат очікуєте від його роботи. На основі цього обирається той саме той варіант, який зможе задовольнити всі Ваші запити і починається активна робота.

Другим етапом є сам процес розробки сайту під ключ. Фахівці створюють Ваш сайт таким чином, щоб Вам і Вашим потенційним або вже існуючим клієнтам було зручно і приємно користуватися ним.

Цікаво те, що ще під час виконання перших двох етапів відбувається реєстрація доменного імені та налаштування хостингу. У тому числі завдяки цьому запуск сайту відбувається в дуже короткі терміни і Ви отримуєте готовий продукт, який стане відмінним інструментом для Вашого бізнесу.

Сайт під ключ — це цілком реально на сьогоднішній день!

Результати 2018 року.

Звернення до Наших клієнтів:

За минулий рік ми створили багато цінних результатів для наших клієнтів. Це було б неможливим без Вас, тому ми дякуємо Вам і ділимося деякими основними досягненнями:

Створено 3000 топових позицій на першій сторінці в Google;
За 2018 рік жоден з сайтів на обслуговуванні не був зламаний або заражений вірусами;
Понад 300 клієнтів збільшили свої бюджети завдяки присутності в Інтернет....
Читати більше про цю новину ►►►


Архів новин