Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЧи потрібна організації корпоративна пошта? Скільки це коштує?

корпоративна поштаКорпоративна пошта — це потужний інструмент, за допомогою якого кожна організація може ефективно здійснювати бізнес-діяльність. Це власна електронна пошта компанії, за допомогою якої здійснюється ділове листування між співробітниками, а також між компанією та клієнтами.

В епоху швидкого розвитку інформаційних технологій необхідність наявності корпоративної пошти не викликає сумнівів. Висока конкуренція на ринку змушує компанії використовувати всі можливості для просування свого бренду, підвищення впізнаваності та довіри серед споживачів.

Корпоративна пошта допоможе виглядати солідніше Вашій організації, а також викликати довіру користувачів.

Така пошта відкриває широкі можливості, в яких Ви обмежені при використанні пошти від безкоштовних поштових сервісів. Ви зможете обрати оптимальне ім'я для електронної скриньки, яка буде рекламувати Вашу компанію, а не поштовий сервіс. Ви можете бути впевненим в тому, що Ваш лист дійде до клієнта, а не потрапить у папку “Спам”, що часто трапляється у безкоштовних поштових сервісів. Корпоративна пошта дозволяє обирати необхідне число співробітників, які будуть одночасно отримувати деякі види листів.

Переваги корпоративної пошти помітно одразу:

  • зручно
  • надійно
  • солідно
  • дієво

До того ж, ціна даної послуги цілком доступна для керівників як великих, так і малих і середніх компаній. Вартість буде змінюватись в залежності від розцінок того чи іншого розробника, до якого Ви вирішите звернутися.

Замовити створення та обслуговування такого виду пошти можна в різних веб-студіях або компаніях, які надають хостинг. Найбільш оптимальним варіантом буде довірити свою корпоративну пошту компанії, яка створювала для Вас сайт.

Якщо Вам необхідна корпоративна пошта, то телефонуйте нам. Наші менеджери детально проконсультують і допоможуть у вирішенні цього питання.