Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніДе можна замовити сайт? Хто краще — організація або фрілансер?

де можна замовити сайтЗ питанням «Де можна замовити сайт» зустрічаються практично всі підприємці, а також приватні особи, які вирішили завести власний Інтернет-ресурс. У бізнесі сайт потрібен для кращої впізнаваності компанії, просування її послуг, а також для більш зручної взаємодії з потенційними клієнтами. І якість сайту, і його обслуговування грають тут першорядну роль.

Доцільно звернутися в ту організацію, де можна замовити сайт дійсно ефективний і зручний.

Нестачі в таких компаніях на сьогоднішній день немає. До того ж, багато розробників пропонують послуги зі створення сайтів, будучи фрілансерами. Вибір непростий, тому спробуємо виділити головні моменти, які слід враховувати.

  1. Ціна питання. У більшості випадків, послуги компанії, де можна замовити сайт, коштують трохи дорожче, ніж аналогічні послуги фрілансерів. Що ж пропонує компанія замість більшої вартості? Створення сайту в більш короткі терміни (так як працювати буде кілька фахівців), обслуговування, просування, гарантію і подальше обслуговування сайту.
  2. Надійність. Припустимо, Ви вирішили довірити створення сайту фрілансеру. У підсумку, Ви можете отримати якісний, готовий до повноцінної роботи сайт, або незакінчену заготовку, яку фрілансер не довів до кінця з тих чи інших причин. З організацією ж, де можна замовити сайт, Ви укладаєте договір, який дає Вам впевненість у тому, що Ви отримаєте очікуваний продукт в обумовлені терміни. Звичайно, непередбачені ситуації можуть виникнути з ким завгодно, але в будь-якому випадку компанія-розробник виконає свої зобов'язання.
  3. Додаткові послуги. Далеко не кожен фрілансер веде надалі сайт, який він створює. А для повноцінної життєдіяльності сайту, а також для того, щоб він приносив користь, необхідно його постійне обслуговування і просування. Найзручніше замовити підтримку українського сайту в тієї ж компанії, де можна замовити сайт.

Отже, обираючи між організацією-розробником і фрілансером, краще вибрати організацію, яка може гарантувати якість сайту, надійність співпраці і чіткі терміни виконання замовлення.