Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Нам потрібно купити сайт (недорого). Скільки коштує хороший сайт?

На сьогоднішній день становлення бізнесу, особливо малого та середнього, відбувається в умовах жорсткої конкуренції. І наявність власного українського Інтернет-ресурсу, який просуває товари та послуги компанії є необхідністю. Купити сайт недорого — це першочергове завдання, яке слід виконати для підвищення впізнаваності Вашої компанії та реклами продукції або послуг.

Купити сайт недорого і швидко можна в компанії «Ефект».

купити сайт недорогоЗнайти в Україні компанію, в якій можна замовити сайт, сьогодні не складе ніяких труднощів. Ринок рясніє пропозиціями по створенню веб-сторінок. Багато розробників пропонують досить невисокі ціни на свої послуги. Купити сайт недорого, тобто за цілком прийнятною вартістю, не складно. Інша справа — купити сайт недорого, який буде повноцінно функціонувати і виконувати головну задачу — приносити прибуток. Такий ресурс може запропонувати вже не кожна компанія-розробник, оскільки хороший сайт — це постійна робота над проектом, обслуговування і просування, а цим займаються далеко не всі веб-студії.

Вартість створення гарного сайту буде залежати, в першу чергу, від виду ресурсу, який Вам необхідний. Функціонал, структура та дизайн сайту будуть визначати вартість. Тому, потрібно детально продумати і сформулювати свої побажання розробнику, щоб останній розумів, від чого слід відштовхуватися.

Купити недорогий сайт краще одразу з обслуговуванням. Підтримка, як технічна, так і інформаційна, допоможе вести постійний контроль, оновлювати і покращувати ресурс. Сайт з обслуговуванням буде обходитися дещо дорожче, однак, Ви будете впевнені, що Ваш ресурс буде постійно справно працювати.

Якщо Ви бажаєте купити сайт недорого, але розумієте що він має бути хорошим і приносити прибуток — телефонуйте нам.

Результати 2018 року.

Звернення до Наших клієнтів:

За минулий рік ми створили багато цінних результатів для наших клієнтів. Це було б неможливим без Вас, тому ми дякуємо Вам і ділимося деякими основними досягненнями:

Створено 3000 топових позицій на першій сторінці в Google;
За 2018 рік жоден з сайтів на обслуговуванні не був зламаний або заражений вірусами;
Понад 300 клієнтів збільшили свої бюджети завдяки присутності в Інтернет....
Читати більше про цю новину ►►►


Архів новин