Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніНам потрібно купити сайт (недорого). Скільки коштує хороший сайт?

На сьогоднішній день становлення бізнесу, особливо малого та середнього, відбувається в умовах жорсткої конкуренції. І наявність власного українського Інтернет-ресурсу, який просуває товари та послуги компанії є необхідністю. Купити сайт недорого — це першочергове завдання, яке слід виконати для підвищення впізнаваності Вашої компанії та реклами продукції або послуг.

Купити сайт недорого і швидко можна в компанії «Ефект».

купити сайт недорогоЗнайти в Україні компанію, в якій можна замовити сайт, сьогодні не складе ніяких труднощів. Ринок рясніє пропозиціями по створенню веб-сторінок. Багато розробників пропонують досить невисокі ціни на свої послуги. Купити сайт недорого, тобто за цілком прийнятною вартістю, не складно. Інша справа — купити сайт недорого, який буде повноцінно функціонувати і виконувати головну задачу — приносити прибуток. Такий ресурс може запропонувати вже не кожна компанія-розробник, оскільки хороший сайт — це постійна робота над проектом, обслуговування і просування, а цим займаються далеко не всі веб-студії.

Вартість створення гарного сайту буде залежати, в першу чергу, від виду ресурсу, який Вам необхідний. Функціонал, структура та дизайн сайту будуть визначати вартість. Тому, потрібно детально продумати і сформулювати свої побажання розробнику, щоб останній розумів, від чого слід відштовхуватися.

Купити недорогий сайт краще одразу з обслуговуванням. Підтримка, як технічна, так і інформаційна, допоможе вести постійний контроль, оновлювати і покращувати ресурс. Сайт з обслуговуванням буде обходитися дещо дорожче, однак, Ви будете впевнені, що Ваш ресурс буде постійно справно працювати.

Якщо Ви бажаєте купити сайт недорого, але розумієте що він має бути хорошим і приносити прибуток — телефонуйте нам.