Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніСкільки коштує сайт, який буде розвивати компанію?

Скільки коштує сайтСкільки коштує сайт? Саме з таким питанням звертається в веб-компанію практично кожен підприємець, який вирішив здійснювати і просувати діяльність своєї компанії за допомогою Інтернет. Сайти можуть бути абсолютно різними, тому і вартість їх може помітно відрізнятися.

Перш за все, необхідно розібратися для чого потрібен сайт. Залежно від того, які цілі він переслідує, буде зрозуміло, які модулі повинні бути підключені, а відштовхуючись від цього, вже можна визначити скільки коштує сайт.

Наприклад, якщо Вам необхідний сайт лише для відображення інформації про сферу діяльності Вашої компанії та контактних даних, то для цього цілком підійде сайт-візитка. Якщо ж Ви хочете сайт з повноцінним дизайном, широким функціоналом, можливістю підключення додаткових функцій і взаємодії з відвідувачами Вашого ресурсу, то практично будь-яка компанія-розробник може запропонувати Вам на вибір різні пакети створення сайтів.

Скільки коштує сайт? У компанії «Ефект» — це доступна послуга як для приватних осіб, так і для малого та середнього бізнесу.

Якщо вже говорити про те, скільки коштує сайт, який буде розвивати компанію, то не можна не сказати про просування та обслуговуванні сайту. За умов постійного зростання кількості сайтів конкурентів, просувати і оптимізувати свій сайт просто необхідно. Це потрібно для того, щоб користувачі знаходили Вас в мережі Інтернет серед тисячі інших компаній. Просування сайту збільшує його вартість для замовника, але дає впевненість у тому, що його сайт не буде забутий на останніх сторінках в результатах видачі пошукових систем.

Особливість співпраці з нашою компанією полягає в тому, що ми виконуємо всі необхідні дії по просуванню без додаткової плати. Кожна сторінка буде вручну оптимізована для кращих результатів у пошукових системах, всі популярні пошукові системи дізнаються про те, що Ваш сайт з'явився в мережі. Крім цього, кожне розміщене на сайті зображення сприятиме кращим результатам для всього сайту.

Від того, чи буде розробник здійснювати обслуговування (підтримку) Вашого сайту, залежатиме, скільки коштує сайт. Підтримка веб-ресурсу — це гарантія розробника постійної працездатності сайту. Як правило, дана послуга сплачується поквартально.

Щоб дізнатися, скільки коштує сайт саме для Вашого бізнесу, зв'яжіться з нашим фахівцем і отримаєте консультацію вже зараз.