Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЯкую буде вартість створення сайту для нашого бізнесу?

Вартість створення сайтуВартість створення сайту залежить від багатьох факторів. Але основним, звичайно ж, буде вигляд сайту, який підходить саме для Вашої компанії. Ціна може відрізнятися у різних розробників.

Компанія «Ефект» — наша вартість створення сайту оптимальна для Вашого бізнесу.

Серед запропонованих варіантів Ви зможете легко знайти потрібне рішення саме для Вашого бізнесу.

Сайт «Візитка» має мінімальну вартість і містить в собі найнеобхіднішу інформацію, з якою Ви хотіли б ознайомити відвідувачів сайту — своїх потенційних або постійних клієнтів. Контакти, прайс-лист, документація і кілька фото — ось приблизний список того, що може містити даний вид сайту. Вартість створення сайту такого формату не вплине суттєво на Вашу бюджет.

Вартість створення сайту «Легкий» буде дещо вищою, оскільки в нього входять додаткові можливості, які можна підключити в будь-який момент. Необхідна ще одна мовна версія сайту? Цей пакет дозволить Вам врахувати мовні переваги всіх відвідувачів Вашого сайту. Хочете дізнатися думку тих, для кого Ви працюєте — постійних або потенційних клієнтів? Для цього можна створити опитування, а також розмістити зручну форму зворотнього зв'язку. Зацікавленим відвідувачам навіть не доведеться брати в руки телефон — вони можуть задати питання прямо в спеціальній формі.

Пакет «Бізнес» розроблений для тих, хто хоче отримати добре оформлений сайт з чіткою структурою, в якій без проблем зможе розібратися будь-який відвідувач. Також потенційний клієнт зможе отримати різну корисну інформацію про Вашу компанію. Вартість створення сайту з такою структурою підійде як малому, так і великому бізнесу.

І, звичайно ж, ми хочемо запропонувати Вам пакет, який містить в собі самі різні можливості. Називається він «Іміджевий». Цей формат допоможе проявити Вам індивідуальність компанії та активно взаємодіяти з відвідувачами сайту за допомогою інтернет-зв'язку.

З нами вартість створення сайту будь-якого формату буде вигідною для Вас.