Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніМи не впевнені, який сайт купити для своєї компанії, допоможіть розібратися

Щоб зрозуміти, який сайт купити для Вашої компанії, необхідно перш за все відповісти на питання: «Для чого він Вам потрібен?». І залежно від того, якою буде відповідь, слід обирати оптимальний варіант Інтернет-ресурсу.

Який сайт купитиСлід чітко визначити, які функції повинен виконувати сайт і яку мету переслідувати.
Так, наприклад, створення сайту-візитки обійдеться в копійки і Ви зможете розмістити на декількох сторінках основну інформацію про Вашу компанію і сферу її діяльності, вказати контактні дані, розповісти про переваги та особливості співпраці з Вами. Однак, якщо Вам необхідно при цьому, щоб сайт був обличчям Вашої компанії і говорив про його високий статус, то Візитка для таких цілей не підійде.

Який сайт купити для виділення компанії з незліченної низки інших? Наприклад, іміджевий веб-сайт, який не має обмежень в дизайні і компонуванні, що передбачає широкі можливості взаємодії з клієнтами.

Якщо Ви не знаєте, який сайт купити краще, то звертайтеся до нас. Ми підкажемо оптимальний варіант.

Обираючи, який сайт купити для здійснення прямих продажів, зупинитися слід саме на інтернет-магазині. Саме такий вид ресурсу найкращим чином підходить для продажу товарів через Інтернет. Як правило, такі сайти припускають наявність фотографій, опису, характеристик і вказівки вартості продукції з можливістю оформлення замовлення.
Якщо Ви думаєте, який сайт купити для відображення сфери діяльності компанії, а також для того, щоб ознайомити відвідувачів сторінки з Вашим товаром, то хорошим вибором стануть пакети «Легкий» або «Бізнес», що дозволять підключати додаткові можливості.

Якщо Ви не знаєте, який сайт купити для своєї компанії — не турбуйтеся. Зв'яжіться з нашими менеджерами і вони допоможуть у вирішенні цього питання.