Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Ми не впевнені, який сайт купити для своєї компанії, допоможіть розібратися

Щоб зрозуміти, який сайт купити для Вашої компанії, необхідно перш за все відповісти на питання: «Для чого він Вам потрібен?». І залежно від того, якою буде відповідь, слід обирати оптимальний варіант Інтернет-ресурсу.

Який сайт купитиСлід чітко визначити, які функції повинен виконувати сайт і яку мету переслідувати.
Так, наприклад, створення сайту-візитки обійдеться в копійки і Ви зможете розмістити на декількох сторінках основну інформацію про Вашу компанію і сферу її діяльності, вказати контактні дані, розповісти про переваги та особливості співпраці з Вами. Однак, якщо Вам необхідно при цьому, щоб сайт був обличчям Вашої компанії і говорив про його високий статус, то Візитка для таких цілей не підійде.

Який сайт купити для виділення компанії з незліченної низки інших? Наприклад, іміджевий веб-сайт, який не має обмежень в дизайні і компонуванні, що передбачає широкі можливості взаємодії з клієнтами.

Якщо Ви не знаєте, який сайт купити краще, то звертайтеся до нас. Ми підкажемо оптимальний варіант.

Обираючи, який сайт купити для здійснення прямих продажів, зупинитися слід саме на інтернет-магазині. Саме такий вид ресурсу найкращим чином підходить для продажу товарів через Інтернет. Як правило, такі сайти припускають наявність фотографій, опису, характеристик і вказівки вартості продукції з можливістю оформлення замовлення.
Якщо Ви думаєте, який сайт купити для відображення сфери діяльності компанії, а також для того, щоб ознайомити відвідувачів сторінки з Вашим товаром, то хорошим вибором стануть пакети «Легкий» або «Бізнес», що дозволять підключати додаткові можливості.

Якщо Ви не знаєте, який сайт купити для своєї компанії — не турбуйтеся. Зв'яжіться з нашими менеджерами і вони допоможуть у вирішенні цього питання.

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин