Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніВирішуємо важке запитання: який сайт замовити?

який сайт замовитиПеред кожною людиною, яка вирішила замовити сайт, неминуче постає питання: який сайт замовити? На сьогоднішній день веб-студії пропонують велику кількість рішень, які здатні відповідати всім описаним до Інтернет-ресурсу вимогам.

Щоб зрозуміти, який сайт замовити, необхідно спочатку вирішити, для яких він служитиме цілей. Якщо Вам потрібен простий сайт, на якому буде відображатися основна інформація про організацію, то цілком достатньо буде замовити сайт-візитку. Це недороге рішення. Створення візитки відбувається в найкоротші терміни. Такий ресурс надалі можна перевести в повноцінний сайт з широкими функціями.

Якщо Ваша компанія займається інтернет-продажами, то доцільно буде замовити інтернет-магазин, в якому буде представлений асортимент Ваших товарів, а користувачі зможуть здійснювати покупки прямо на сайті.

А який сайт замовити, якщо Ви не здійснюєте інтернет-продажів, а лише хочете познайомити відвідувачів з асортиментом? У такому випадку, оптимальним вибором буде сайт-каталог чи корпоративний сайт. На ньому можна розмістити каталог Вашої продукції, а також і інформацію про саму компанію.

У компанії «Ефект» Вам підкажуть, який сайт замовити краще конкретно для Вас.

Для багатьох бізнесменів і підприємців важливо, щоб сайт відображав імідж їхньої компанії, ефектно виділяв їх серед конкурентів. Для таких клієнтів наша компанія може запропонувати пакет «іміджевий». Такий сайт не має обмежень у дизайні і компонуванні, він надає широкі можливості взаємодії з відвідувачами ресурсу. Який сайт замовити, вирішувати, звичайно ж, замовнику, але грамотні і сумлінні розробники обов'язково підкажуть найкращий варіант і будуть працювати в Ваших інтересах не тільки на території України, але й за її межами.

Ще не вирішили, який сайт замовити? Телефонуйте нам, щоб отримати консультацію фахівця.