Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЧи потрібно оновлювати сайт перед тим, як замовити контекстну рекламу?

Замовити контекстну рекламуХочете, щоб Ваш сайт легко знаходили потенційні клієнти? Тоді Вам варто замовити контекстну рекламу. Даний вид реклами тісно пов'язаний з пошуковими системами і саме завдяки їм він добре працює. Контекстну рекламу можна назвати досить ефективною, оскільки вона має конкретну цільову аудиторію. Це означає, що Ваша реклама не буде демонструватися випадковим інтернет-користувачам. Відповідно, шанси на те, що Ви отримаєте нових клієнтів значно збільшуються.

Чи потрібно оновлювати сайт перед тим, як замовити контекстну рекламу? Якщо Ви хочете, щоб відвідувачі мали тільки актуальні дані, тоді відповідь однозначна — ТАК. Застарілі дані не є корисною інформацією, адже саме за нею будуть приходити на Ваш сайт. Тому спочатку приділіть увагу оновленню, а потім вже можна займатися питанням реклами.

Хочете замовити контекстну рекламу, яка зробить сайт популярним? Компанія «Ефект» допоможе Вам у цьому.

Оновлення сайту досить важливо, оскільки застарілі акції, ціни і контакти повинні бути вчасно прибрані або змінені. Таким чином, відвідувач не заплутається і не складе хибних уявлень про Вашу діяльність.

Замовити контекстну рекламу буде найзручніше в компанії, яка займалася розробкою Вашого сайту, тому що вона вже знає всі тонкощі, пов'язані з Вашим інформаційним ресурсом. Якщо ж говорити про вартість, то найімовірніше буде вигідніше повторно співпрацювати з компанією-виконавцем.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що найбільш оптимально — це спочатку подбати про оновлення сайту, а потім замовити контекстну рекламу у розробника, який створював сайт. Звичайно ж, за умови, що Ви залишилися задоволені результатом і готові до подальшої співпраці.

Замовити контекстну рекламу, а також інші послуги для Вашого сайту Ви завжди можете за вигідною вартостю в нашій компанії. Навіть якщо Ваш сайт був розроблений іншою компанією, наші фахівці зможуть дати конкретні рекомендації щодо оновлення інформації на сайті, а після цього налаштувати і запустити ефективну рекламну кампанію.