Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЯкий мінімальний бюджет потрібен для того, щоб замовити контекстну рекламу?

Контекстна реклама — це тип ефективної реклами в мережі Інтернет, яка показується тільки конкретним користувачам, по конкретному, спеціально налаштованому запиту, тобто тільки цільовій аудиторії. Вона являє собою виділений блок на сторінці з результатами пошуку пошукової системи. Як правило, блоки з контекстною рекламою розташовуються або, безпосередньо, над результатами пошуку, або праворуч. Більш ефективною є верхнє розташування контекстної реклами. Замовити її досить просто в багатьох веб-студіях.

Якщо Ви хочете якісно збільшити продажі та кількість клієнтів, то варто замовити контекстну рекламу.

замовити контекстну рекламуОсновними перевагами, заради яких варто замовити контекстну рекламу, є:

  • показ реклами виключно цільової аудиторії,
  • широкі можливості з налаштування КР.

Можливість налаштовувати контекстну рекламу забезпечує максимальну зручність для замовника, а також допоможе йому з мінімальним бюджетом замовити дану послугу. Наприклад, Ви можете встановити час або дні, коли реклама буде відображатися. Якщо Ви здійснюєте діяльність виключно в Києві, або будь-якому іншому місті, то можна замовити контекстну рекламу з налаштуваннями для відображення в конкретному місті та (або) регіоні.

Правильно налаштована контекстна реклама дозволить відчути вигоду вже через день. Так як послуга має досить невисоку вартість, що поряд з можливістю установки фіксованого денного бюджету, дозволяє скористатися нею з мінімальними витратами.

Отже, замовити контекстну рекламу можна з досить скромним бюджетом. Результатом буде збільшення обсягів продажів і кількості клієнтів.

Якщо Ви хочете замовити контекстну рекламу за прийнятною ціною, то здійснити це можна в компанії «Ефект».

Багаторічний досвід наших фахівців допоможе зробити Ваш бізнес-проект максимально прибутковим.