Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Як правильно замовити сайт для української компанії?

Замовити сайт (Україна)Припустимо, для оптимізації ведення Вашого бізнесу Вам потрібен власний сайт. Перша проблема, з якою Вам доведеться зустрітися — вибір професійного, сумлінного розробника. Щоб правильно замовити сайт в Україні, доведеться ознайомитися з десятками пропозицій, серед яких належить обрати найбільш вигідну. Таку пропозицію може зробити компанія-розробник, яка має великий досвід у створенні сайтів, з якими вона пропонує ознайомитися в своєму портфоліо. При бажанні можна навіть подзвонити замовникам сайтів, для того щоб дізнатися відгуки про розробника. Так Ви зможете замовити сайт в Україні, не ризикуючи отримати неякісний продукт.

Замовити сайт в Україні «під ключ» для Вашої компанії пропонує компанія «Ефект».

Кожна досить серйозна веб-студія запропонує Вам підписати договір про надання послуг. Такий договір буде для Вас гарантією отримання якісного сайту в обумовлені терміни.

Правильно замовити сайт (Україна) означає також, що Ви надасте повну, точну інформацію розробнику. Для того, щоб сайт приводив клієнтів, тобто, щоб був позитивний результат, необхідно детально і точно пояснити свої цілі, розповісти про свою продукцію, а також вказати цільову аудиторію. Тільки в такому випадку розробник зможе створити для Вас сайт, який буде приносити користь.

Ви маєте замовити сайт в Україні у компанії, яка буде надалі обслуговувати і просувати його, працюючи на користь Вашого бізнесу і діючи в Ваших інтересах.

Замовити сайт (Україна) за доступною ціною на сьогодні досить просто. Головне — довірити роботу тому розробнику, який зможе зробити його корисним і прибутковим.

Результати 2018 року.

Звернення до Наших клієнтів:

За минулий рік ми створили багато цінних результатів для наших клієнтів. Це було б неможливим без Вас, тому ми дякуємо Вам і ділимося деякими основними досягненнями:

Створено 3000 топових позицій на першій сторінці в Google;
За 2018 рік жоден з сайтів на обслуговуванні не був зламаний або заражений вірусами;
Понад 300 клієнтів збільшили свої бюджети завдяки присутності в Інтернет....
Читати більше про цю новину ►►►


Архів новин