Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Ми запустили новий бізнес-проект. Чи достатньо, для початку, замовити сайт-візитку?

замовити сайт візиткуЗапуск нового бізнес-проекту невід'ємно пов'язаний з грошовими вкладеннями. Тому не кожен може дозволити собі відразу замовити дорогий сайт для української компанії. Однак, розміщення інформації про компанію та про послуги або продукцію в мережі Інтернет просто необхідно. В такому випадку, оптимальним рішенням буде замовити сайт-візитку, за допомогою якої можна швидко запустити успішну рекламну кампанію.

Інтернет-візитка — це досить невеликий веб-ресурс з однієї або, на думку багатьох, кількох сторінок, на яких розміщена основна інформація про компанію та її діяльність. На ній можна розміщувати як текстовий контент, так і зображення, відео. Замовити сайт-візитку слід також і для того, щоб користувачі побачили контакти, за допомогою яких вони можуть зв'язатися з компанією для консультації або оформлення замовлення. Розміщену інформацію можна редагувати в будь-який момент.

Замовити сайт-візитку сьогодні намагаються багато підприємців, так як вартість такого сайту досить невисока. Перевагою такої веб-сторінки є можливість переведення її в подальшому в інший, більш повноцінний пакет. При цьому змінюється дизайн сайту, а наявний контент — переноситься і доповнюється більшь детальним.

У компанії «Ефект» можна недорого замовити сайт-візитку, створення якої здійснюється в найкоротші терміни.

Інтернет-візитка допоможе користувачам дізнатися про Вас, що важливо при запуску нового проекту. Дозволить зрозуміти, чи є необхідність переробки її в подальшому.

Щоб замовити сайт-візитку, потрібно звернутися до компанії, яка займається створенням і обслуговуванням сайтів. Нестачі в таких веб-студіях на сьогодні немає, потрібно лише вибрати ту, яка зможе якісно виконати роботу за прийнятною ціною.

Якщо Ви хочете, щоб про Ваш новий бізнес-проект дізналися з Інтернет ресурсів, то для початку можна замовити сайт-візитку, яка дасть коротку, основну інформацію про Вашу компанію.

Підсумки 2018 року:

За минулий рік наша компанція надала багато цінних послуг. Цю можливість ми отримали завдяки Вам - нашим клієнтам. Дуже вдячні Вам! Дещо з наших досягненнь:

Більше 3 000 сторінок виведено в ТОП 10 пошукової системи Google.
Жоден сайт не був зламаний чи зараженний вірусами і не було жодної секунди простою в роботі сайтів, що знаходяться на нашому обслуговуванні.

Читати більше  ►►►


Архів новин