Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЯку інформацію потрібно підготувати для того, щоб замовити створення сайту?

замовити створення сайтуПеред створенням будь-якого сайту у кожного розробника виникає ряд питань, на які має відповісти замовник. Від тієї інформації, яку він надасть, буде залежати не тільки зовнішній вигляд і структура сайту, але і його ефективність.

Чим більш детальну і коректну інформацію Ви дасте, тим швидше розробник зможе розпочати роботи по створенню сайту, тобто, тим вища ймовірність того, що Ви отримаєте саме, те, що хотіли.

Перш, ніж замовити створення сайту (інформаційного, сайту-каталогу та інших), необхідно встановити мету, яка повинна бути в результаті досягнута.

Давайте розмірковувати, для чого конкретно Ви хочете замовити створення сайту? Можливо, це буде великий Інтернет-магазин, в якому Ви будете здійснювати продаж свого товару, або сайт, який буде просувати послуги Вашої компанії.

Наступний важливий момент — цільова аудиторія.

  • На кого розрахований Ваш сайт?
  • Хто повинен цікавитися послугами Вашої компанії?
  • Хто кінцевий споживач, заради якого Ви і вирішили замовити створення сайту?

З урахуванням цільової аудиторії розроблятиметься не тільки сайт, але і схема його оптимального просування надалі.

Замовити створення сайту професійного рівня можна в компанії «Ефект».

Практично у кожного сайту є ті чи інші функціональні можливості. Відповівши на питання про мету, яку повинен переслідувати сайт і його цільову аудиторію, слід подумати, яким функціоналом повинен володіти саме Ваш сайт. У перелік можливостей входить і зворотний зв'язок, і пошук по сайту, можливість залишати коментарі та багато іншого. Надаючи всю інформацію розробнику, Ви зможете прискорити процес створення сайту. Замовити дану послугу — значить співпрацювати з компанією-розробником, яка працює для користі своїх клієнтів.

Отже, перед тим, як замовити створення сайту, зберіть всю необхідну інформацію, яку просить від Вас розробник. Тоді Ви зможете розраховувати на якісний, красивий, функціональний і корисний Інтернет-ресурс.