Режим роботи: пн-пт, 9:00-18:00
ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ


17 років

на ринку


більше

5000

проектів


800

клієнтів на обслуговуванніЯку інформацію потрібно підготувати для того, щоб замовити створення сайту?

Замовити створення сайтуПеред створенням будь-якого сайту у кожного розробника виникає ряд запитань, на які має відповісти замовник. Від тієї інформації, яку він надасть, буде залежати не тільки зовнішній вигляд і структура сайту, але і його ефективність. Чим більш детальну і коректну інформацію Ви зможете надати, тим швидше розробник зможе приступити до створення сайту. Тим вища ймовірність того, що Ви отримаєте саме, те, що хотіли, і навіть більше.

Перш ніж замовити створення сайту, необхідно встановити мету, яка повинна бути досягнута у результаті. Подумайте, для чого конкретно Ви хочете замовити створення сайту? Можливо, це буде великий Інтернет-магазин, в якому Ви будете здійснювати продаж свого товару, або сайт, який буде просувати послуги Вашої компанії.

Наступний важливий момент — цільова аудиторія. На кого розрахований Ваш сайт? Хто повинен цікавитися послугами Вашої компанії? Хто кінцевий споживач, заради якого Ви вирішили замовити створення сайту? З урахуванням цільової аудиторії розроблятиметься не тільки сайт, але й схема його оптимального просування надалі.

Замовити створення сайту професійного рівня можна в компанії «Ефект».

Практично у кожного сайту є ті чи інші функціональні можливості. Відповівши на питання про мету, яку повинен переслідувати сайт і про його цільову аудиторію, фахівці з управління проектами зможуть зрозуміти, яким функціоналом повинен володіти Ваш сайт. У перелік можливостей входить і зворотний зв'язок, і пошук по сайту, можливість залишати коментарі та багато іншого. Головне — встановити саме ті модулі, які потрібні — спрямувати кошти в правильне русло. Надаючи всю інформацію розробнику, Ви зможете прискорити процес створення сайту. Замовити дану послугу — означає співпрацю з компанією-розробником, яка працює на Вашу організацію.

Отже, перед тим, як замовити створення сайту в Києві або в будь-якому іншому місті України, зберіть всю необхідну інформацію, яку просить від Вас розробник. Тоді Ви зможете розраховувати на якісний, красивий, функціональний і корисний Інтернет-ресурс.